sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Zimní zahrada by měla být přívětivá součást vašeho domu

16.8.2017
 
Prosklené zimní zahrady umožní za každého počasí příjemné posezení v zahradě. Na jejím zařízení a materiálu bychom rozhodně neměli šetřit. 
 

Číst dál...

Je bazén radost nebo starost

8.8.2017
 
8.8.2017
 
Pořídit si bazén na zahradu je vždy velkou událostí, zvláště pokud se jedná o zapuštěný typ. Ale bazén není vždy pouze o plavání, je nutné o něj i pečovat.
 

Číst dál...

Jak vybrat trampolínu pro děti?

 
2.8.2017
 
Není větší zábava, než trampolína na zahradě. Užít si ji mohou děti i dospělí. Podle čeho ji vybírat? 
 

Číst dál...

Jaké jsou požadavky na zahradní pergolu?

25.7.2017
 
Pergola je jednoduchá konstrukce, která je velice praktická. Měla by splňovat naše požadavky na potřeby a zároveň vzhledem zapadat do zahrady. 
 

Číst dál...

Možnosti vaření venku? Kuchyně pod pergolou

19.7.2017
 

Milujete grilování a stolování? Co takhle si vybudovat letní kuchyň?

Číst dál...

Pořiďte si okrasné mříže do pergol

13.7.2017
 
Jako boční výplně pergoly i různých přístřešků lze využít mnoho různých materiálů - dřevěné latě, textilní markýzy i polykarbonátové desky nebo například kované mříže. Ozdobné mříže různých tvarů jsou zajímavým řešením. 
 

Číst dál...

Jak vytvořit posezení na zahradě?

6.7.2017
 
Chcete-li si na zahrádce vytvořit pohodlné posezení, neměly by být vaše úvahy nad koupí zastřešení pouze akademické. Nejde jen o déšť, ale i o sluneční paprsky, které hlavně v létě dokáží naši kůži pořádně potrápit.
 

Číst dál...

Chcete mít kde odpočívat? Pořiďte si pergolu

29.6.2017
 
Zahrada nám od jara do podzimu poskytuje příjemný relax. Je místem, které využijí jako své útočiště a místo na odpočinek děti i dospělí. Stačí k tomu vybudovat pergolu. 
 

Číst dál...

Poznejte výhody pohyblivé pergoly

22.6.2017

Chcete si zastínit terasu domu? Klasické pergoly a tašky jsou již dávno OUT. Vyberte si nové řešení v podobě dřevěné či hliníkové pergoly s pohyblivou střechou. Toto moderní a komfortní řešení si rychle oblíbíte. 
 

Číst dál...

Jaké vlastnosti mají dřevěné pergoly?

21.6.2017
 
S příchodem jara se každému majiteli zahrady otevírá možnost zařídit si na terase nebo dále na pozemku venkovní posezení, kde může sám čerpat energii při četbě dobré literatury nebo společně s přáteli při příležitosti narozeninových oslav či jiných příjemných události.
 

Číst dál...

Typy bazénů a jejich vlastnosti

20.6.2017
 
Užívat si v létě koupání na plovárně nebo u rybníku není tak lákavé jako ve vlastním bazénu na zahradě.
 

Číst dál...

Proč je zapuštěný bazén výhodný?

19.6.2017
 
Letní koupání patří mezi ty nesladší kratochvíle, které si můžeme v tropických parnech dopřát. Koupání v rybníce nebo na městské plovárně má taky něco do sebe, ale nejlepší je stejně mít na zahradě vlastní bazén.

Číst dál...

Jak fungují pergoly?

16.6.2017
 
Stříška na terase nebo kdekoliv jinde na zahradě je velkou přidanou hodnotou hlavně pro lidi, kteří si rádi v teplých měsících užívají venkovní sezení.
 

Číst dál...

Toužíte po pergole?

15.6.2017
 
Pokud máte před domem nebo dál na zahradě hezký plácek, nenechejte ho jen tak ladem a vytvořte si na něm venkovní posezení. Stačí položit podlahu, koupit zahradní nábytek a vymyslet zastřešení.

Číst dál...

Propojte terasu s bazénem

14.6.2017
 
Terasa společně se zahradním bazénem jsou dvě místa, kde můžete v létě relaxovat a načerpávat čerstvé síly do dalších dnů. Nemusí se však jednat o dvě oddělená místa, ale mohou být tématicky propojena v jeden celek. 
 

Číst dál...

Jak na montáž markýzy?

13.6.2017

Nabídka letní stínicí techniky je opravdu široká. Vybrat si můžete různé markýzy, plisé nebo venkovní žaluzie či screenové rolety. Nejoblíbenější jsou markýzy, které si zákazníci často montují sami. 
 

Číst dál...

Dopřejte si relaxaci v houpačce či zahradní síti

12.6.2017
 
Houpání není jen pro malé děti. Tento uklidňující a uvolňující pocit uvítají také dospělí. Nyní je ta pravá chvíle si houpadlo na zahradu či terasu pořídit. 
 

Číst dál...

Jaké jsou požadavky na pergolu?

23.5.2017
 
Jaro je obdobím, kdy často přemýšlíme a následně realizujeme zahradní posezení. Pergola je praktickou variantou, která by měla mít jednoduchou konstrukci a měla by svým vzhledem zapadat do zahrady volně. 
 

Číst dál...

Jakou podlahu a pergolu na terasu?

22.5.2017
 
Základem každé terasy je podlaha. Dnes už existuje celá řada materiálů, které se k tomuto účelu dají použít.
 

Číst dál...

Montovaný dům Lounge 75: Ideální bydlení pro velkou rodinu nebo dvougenerační soužití

19.5.2017
 
Největší ze všech sérií montovaných domů je model Lounge 75. Jde o velkorysé bydlení s plošnými dispozicemi 3+kk vybavené dvěma koupelnami zahrnujícími i toalety. Plně tak vyhoví potřebám větší rodiny. Součástí domu je navíc i terasa, která tvoří vstup do přírody. 
 

Číst dál...

Vytvořte si zahradní koutek k odpočinku

18.5.2017

Není nic hezčího, než si v klidu sednout a relaxovat v zeleni na své zahradě. Nejlepším místem pro relaxaci jsou zahrady, terasy i balkóny. Vytvořte si příjemný zahradní koutek. 
 

Číst dál...

Proč bychom měli mít na zahradě pergolu?

17.5.2017

 
Rozhodnutí, zda-li si pořídit či nepořídit pergolu, byste měli udělat v nejbližších dnech a týdnech. Blíží se totiž léto a v tomto období je pergola zdaleka nejvytíženější.
 

Číst dál...

Jak na romantické posezení?

16.5.2017
 
Pergola umí dát zahradě  na jaře, v létě i na podzim zcela nový rozměr. 
 

Číst dál...

Jakou střechu nad vířivku?

15.5.2017

Bublinková koupel je jednou z mnoha slastí, kterou si dnes mohou doma dopřávat i lidé nemající miliony. A to díky levným vířivkám.
 

Číst dál...

Jakým způsobem ukotvit pergolu?

11.5.2017
 
S příchodem jara přichází na většinu z nás potřeba více si užívat venkovního prostředí, které přece jen není v chladných měsících tak atraktivní. Začíná se zase více chodit do přírody a majitelé zahrad pomalu probouzejí své grily ze zimního spánku.
 

Číst dál...

Čím ozdobit pergolu? Pnoucími letničkami

10.5.2017

Chcete si ozdobit pergolu rostlinami rychle? Vypěstujte si pnoucí letničky, které se velmi hodí na pergoly či garáže. 
 

Číst dál...

Jak si vybrat zahradní krb?

9.5.2017

 
K letním radostem bezesporu patří opékaní párků u táboráku či grilování na zahradě. Ke grilování vám samozřejmě postačí obyčejný gril, ale mnohem efektnější je zahradní krb.
 

Číst dál...

Jakou si vybrat sekačku?

5.5.2017

 
Stříhání trávníku není žádná věda, zato s výběrem sekačky je to složitější. Na trhu je dnes mnoho typů, které se od sebe často v mnoha detailech odlišují a člověk neznalý problému má pak problém se zorientovat.
 

Číst dál...

Altánek nebo pergolu?

4.5.2017
 
Altánek je lehká zastřešená stavba, která je skvělá k odpočinku. Pergola může být určitým druhem plotu nebo zastřešením terasy. Co si do zahrady vybrat?
 

Číst dál...

Zahradní krb je možné mít i v pergole

3.5.2017
 
Chcete něčím ozvláštnit svou zahradu? Stačí správné řešení a vaše zahrada se stane oblíbeným místem vaší rodiny i přátel. Letní grilování už nemusíte nechávat na dobu, až bude hezky. Stačí zahradní krb umístit pod pergolu
 

Číst dál...

Široké využití párty stanů

2.5.2017

Pořádání zahradního večírku je náročné i v případě, že pozvete malou skupinku lidí. Má-li však přijít větší osazenstvo, může nastat problém v podobě náhlé průtrže mračen.
 

Číst dál...

Tip: jak zvětšit zahradu?

28.4.2017
 
Pořizovací ceny pozemků rostou a rodinné domy pak mají pouze menší zahradu, domy jsou na sebe nalepené a sousedi si vidí až do talíře. Stěny z živých plotů prostor ještě více zmenší. Existují triky, jak prostor zahrady opticky zvětšit. 
 

Číst dál...

10 rad pro stavbu pergoly

26.4.2017
 
Pergola je oblíbenou drobnou stavbou v zahradě. Dá se pod ní odpočívat, pracovat i stolovat. Najdete ji na zahradě, u moderních novostaveb i na terase. 
 

Číst dál...

Střecha na verandu

24.4.2017

Zahradní večírky jsou nedílnou součástí letních měsíců, ale co dělat, když se najednou přiženou mraky a spustí se liják?

Číst dál...

Objevte výhody pergoly

21.4.2017

Pergoly jsou sice známy již z dob před Kristem, ale v současné době nám nabídnou také celou řadu výhod. 

Číst dál...

Zastřešení, které se neprodraží

20.4.2017

Pokud rádi vysedáváte v letních měsících na verandě, měli byste si dávat pozor na sluneční paprsky.  Nemají na svědomí pouze hnědnutí kůže, ale i její poškozování.
 

Číst dál...

Z čeho se skládá dřevěná pergola?

19.4.2017

Pod pojmem dřevěná pergola si nejčastěji představíme jednoduchou konstrukci pro popínavé rostliny nebo pro rozdělení zahrady. Použít ji však můžeme i pro posezení v zahradě. 
 

Číst dál...

Jste připraveni na léto?

18.4.2017
 
Sníte již dlouhou dobu o nové pergolu? Právě je ten nejlepší čas na její pořízení. Pergola může mít mnoho tvarů, podob i doplňků. 
 

Číst dál...

Pergola proti dešti

14.4.2017
 
Nechcete při venkovní grilování riskovat zmoknutí? Pořiďte si pergolu. Jedná se o elegantní zastřešení, které na zahradu rozhodně patří.
 

Číst dál...

Tradiční dřevěné pergoly

13.4.2017

Posedávání s přáteli na terase je oblíbenou kratochvíli mnoha majitelů rodinných domů. Příjemné chvilky ale mohou narušovat ostré sluneční paprsky nebo je zcela překazit déšť.
 

Číst dál...

Chcete mít pod pergolou kuchyň?

 
12.4.2017
 
Zastřešená pergola může posloužit také jako letní kuchyně. Není to nijak složité.
 

Číst dál...

Pergoly nemusí být drahé

11.4.2017
 
Nechcete pokaždé, když začne venku pršet, vyklízet verandu? Pořiďte si zastřešení. Nemusí se rovnou jednat o zimní zahradu, dobrý kryt poskytují i pergoly.
 

Číst dál...

Jakou pergolu si postavit?

10.4.2017
 
Chcete mít v létě u domu posezení, kam se uchýlíte s přáteli? Rozhodně je vhodné postavit si pergolu. 
 

Číst dál...

Zahradní pergoly - ráj odpočinku

 
7.4.2017
 
Každý majitel domu přemýšlí o zajímavém místě, které bude určeno k odpočinku i relaxaci. K tomu účelu jsou jako stvořené zahradní pergoly
 

Číst dál...

Ideální zahradní stín

6.4.2017

Vadí vám, že verandu můžete využívat jen když je hezky? Pořiďte si kvalitní zastřešení a užívat si venkovního posezení budete moci i za velkých lijáků.

Číst dál...

Jak si zastínit pergolu?

5.4.2017
 
Není nic lepšího než snídat či večeřet pod pergolou. Někdy je však sluníčko na obtíž, proto je vhodné ji zastínit. Poradíme vám čím.
 

Číst dál...

Zastřešení chrání před sluncem i deštěm

 
4.4.2017
 
Už se nechcete na zahradě spálit od sluníčka nebo si naopak nepřejete, aby vás při grilování přepadl déšť? Nejjednodušším řešením je pořídit si zastřešení.
 

Číst dál...

Vyberte si správný typ pergoly

 
3.4.2017
 
Pergoly jsou známé od pradávna. Dříve sloužily jako podpora rostlin a vinné révy, zatímco dnes plní účel relaxační. 
 

Číst dál...

Zastřešená pergola je krásná

 
Vlastníte domeček nebo chalupu? Pak vám u ní nesmí chybět pergola. 
 

Číst dál...

Zabydlete se pod pergolou

 
Budete v létě jistě trávit mnoho času na zahradě. Aby vám k odpočinku nic nechybělo, je vhodné si zahradu či terasu správně zabydlet. 
 

Číst dál...

Posezení pod střechou

 
V horkém létě se vyplatí mít jako součást domu verandu, která může sloužit třeba k lenošení nebo k posezení s přáteli. Veranda bez střechy je ale poloviční. Letní slunce není zrovna není k naší pleti příliš vstřícné a navíc může kdykoliv přijít déšť.
 

Číst dál...

Čím zastínit pergolu proti větru?

Pergoly jsou oblíbené multifunkční stavby, které nám poskytnou příjemný prostor pro odpočinek. Jak pergolu vhodně zastřešit? 
 

Číst dál...

Nejnovější trendy do zahrady

 
Moderní doba hlásá, že zahrada slouží především k relaxaci. Sedíte pod pergolou a přemýšlíte, jak svou zahradu vylepšit? 
 

Číst dál...

Zemní a výkopové práce okolo domu

 
Stavba domu zahrnuje také nutnou přípravu a provedení zemních a výkopových prací. 
 

Číst dál...

Úpravy zahrady: odvodnění terénu

Nechcete investovat čas ani peníze do úpravy zahrady, kterou může dříve či později zničit voda? Při promyšleném odvodnění terénu můžete dosáhnout pěkné zahrady s bohatou úrodou.
 

Číst dál...

Umíte zacházet se sekačkou na trávu bezpečně?

Sekačku na trávu máte připravenou na sezonu, je nejvyšší čas poprvé posekat trávník. Umíte však zacházet se sekačkou na trávu bezpečně? 
 

Číst dál...

Tipy na instalaci zemních vrutů

 
Zemní vruty nemusíme dlouze představovat. Přinášíme pár tipů na jejich instalaci. 
 

Číst dál...

Jaké vybrat popínavky pro pergolu

 
Necháte-li pergolu obrůst popínavkami, bude vypadat přirozeně a snadno zapadne do zahrady. 
 

Číst dál...

Posedět u ohníčku můžete i pod pergolou

 
Na zahradě nemusíte sedět jen u ohně nebo krbu. Pořídit si můžete moderní ohniště na nožičkách.  
 

Číst dál...

Jak vybrat dětský zahradní domeček

 
Na zahradě u rodinného domu či u chalupy může stát také dětský zahradní domeček. 
 

Číst dál...

Pergoly pro klid a pohodu v zahradě

Kvůli příjemnému venkovnímu posezení s přáteli u sklenky něčeho dobrého nemusíte být závislí na návštěvě hospody. Pokud máte dům s terasou nebo alespoň zahradu, můžete si vyrobit nebo objednat pergolu. 
 

Číst dál...

Pergola: z jakého materiálu?

 
Pergola se stane na zahradě oblíbeným místem pro odpočinek. Jaký materiál pro pergolu vybrat? 
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Video

 

 

Nejširší nabídka pergol v ČR | Hliníkové pergoly | Dřevěné pergoly | Altány | Produtky značky One Trade | Pergoly | Hotovedomy a pergoly | Palram pergoly | ALU přístřešky |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l